Menu

Promaturák 2023

Dne 25. 9. 2023 byla vyhlášena soutěž o titul „Třída roku 2024“ na stránce Promaturák.cz, které se zúčastnilo přibližně osmdesát tříd z různých koutů České republiky. Naši školu reprezentovaly dvě třídy - 4. A a 4. B. Obě třídy věnovaly spoustu svého času a snahy k vyfocení nejlepší třídní fotky. Soutěžilo se o ceny na maturitní ples v hodnotě až 250 000 korun. Lidé mohli hlasovat na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Bezkonkurenčním vítězem se stala třída 4. A, která zvítězila s celkovým počtem 9447 hlasů. Zasloužené druhé místo si vybojovala třída 4. B s počtem 7888 hlasů. Úspěch našich tříd se pojí i s faktem, že 3. místo obsadila třída s necelými čtyřmi tisíci hlasů. Nejzajímavější cenou se mohou pyšnit vítězové třídy 4. A, kteří si zaslouženě užijí třídenní výlet na řece Vltavě, kterého je součástí i adrenalinový sjezd na koloběžkách.

Poprvé v historii této soutěže se na předních příčkách umístily dvě třídy z jedné školy. Je to obrovský úspěch, že se tímto historickým milníkem stala právě naše škola. Obě třídy si zaslouží gratulace ke krásným umístěním a obdiv za takový úspěch.

Kristýna Hausmatzová a Daniel Hrazdil