Menu

Turnaj ve stolním tenise

Dne 2. března 2022 uspořádalo oddělení vychovatelů VPŠ a SPŠ MV v Holešově turnaj ve stolním tenise pro žáky střední odborné školy.

Doba covidová sportu příliš nepřála. I z toho důvodu všichni ocenili, že se mohou zúčastnit dlouho slibovaného turnaje. Do kategorie chlapců se přihlásilo 22 účastníků, v kategorii dívek soutěžilo 7 hráček. Roli favoritů potvrdili nasazení žáci z 3. B Zuzana Pustowková a Matyáš Plšek. Navíc se Zuzana Pustowková přihlásila i do kategorie chlapců. Po vítězství mezi dívkami, Zuzana ve vyrovnaném zápase, ve třech setech porazila i Matěje Plška, čímž vyhrála obě kategorie.

Cílem turnaje bylo zapojení co nejvíce hráčů. Každý odehrál pět až osm zápasů podle svého postupu ve skupině. Odměnou za předvedené výkony byly nejen diplomy a drobné sladkosti, ale zcela netradičně i párek v rohlíku pro všechny účastníky.