Menu

Středoškolský atletický pohár - SAP

Začátkem školního roku byly zahájeny školní sportovní soutěže. Jedné z nich – Středoškolský atletický pohár, se účastnili i žáci naší školy. Okresní kolo v atletice se konalo v Holešově 16.9.2022 a krajské kolo pak v Uherském Hradišti 29.9.2022. Soutěže probíhaly v běžeckých disciplínách (chlapci 60m, 400m, 1500m, 4x200m; dívky 60m, 200m, 800m, 4x200m) a v technických disciplínách (skok daleký, skok vysoký, vrh koulí). Sportovci svými výkony sbírali body pro svá družstva.

V Holešově i v Uherském Hradišti bylo vidět dobrou mládežnickou atletiku, výborné individuální výkony a maximální úsilí v zápalu soutěže.

Holešovská policejní škola se v okresním kole v Holešově umístila na 2. místě, a to jak družstvo dívek, tak i družstvo chlapců. Postoupili do krajského kola atletického poháru. V Uherském Hradišti pak dívky obsadily 3. místo a chlapci skončili na 6. místě.

Za družstvo dívek soutěžili:

Karolína Večeřová, Klára Brázdilová, Kateřina Mrázková, Michaela Šubrtová, Klára Vojtěchová, Karolína Škrabalová, Diana Pálková, Veronika Šichnárková, Eliška Skotnicová, Julie Matušková, Adéla Vrbová, Sára Endlicherová.

Za družstvo chlapců soutěžili:

Martin Kolinský, Šimon Kurfüst, Marek Zimák, Radek Sládek, Mikuláš Křešťák, Daniel Hrazdil, Daniel Lebeda, Daniel Kejnar, Jakub Sýkora, Patrik Janoš, Alexandr Heřman, Šimon Spurný.

Všem zúčastněným žákům VPŠ a SPŠ v Holešově patří poděkování za vzornou reprezentaci.

Dosažené výsledky viz odkazy:

Okresní kolo SAP Kroměříž: https://online.atletika.cz/vysledky/65384
Krájské finále SAP – Zlínský kraj: https://online.atletika.cz/vysledky/65437