Menu

Bylo u nás anglické divadlo!

V pondělí dne 20. května 2019 nás přijela navštívit divadelní společnost The Bear Educational Theatre z Prahy. Divadelní představení s názvem „ The Let´s Go Travel Show“ bylo přichystáno pro žáky druhého ročníku naší školy. Celé divadelní představení si pro nás nachystal David Fisher s Andreeou Barabás.

Hra pojednávala o dvou zamilovaných lidech Martinovi a Lence, kteří k sobě hledají cestu navzdory tomu, že jsou každý z jiné země. Jejich první setkání bylo na večerním kurzu anglického jazyka, kde se oba do sebe zamilovali. Po nějaké době Martin Lenku požádal o ruku, ale ta mu na to odpověděla, že si to rozmyslí. Herci pojali divadlo zábavnou formou a zapojovali nás do děje. Dozvěděli jsme se nové informace o Anglii, které obohatily výklad. Představení skončilo happyendem, kdy se Martin ještě jednou zeptal Lenky, jestli si ho vezme za muže a ta řekla ano. Na úplný závěr si pro nás herci připravili otázky, které se vztahovaly k tomu, co jsme se právě dozvěděli.

Určitě můžu říct za všechny druháky, že to bylo velice zábavné a skvěle připravené představení. Herci mluvili srozumitelnou angličtinou, které určitě všichni rozuměli. Moc děkujeme za zpříjemnění našeho týdne.

Markéta Vojtková, 2.A