Menu

Volejbalový turnaj – Zlín

Dne 20. března 2024 jsme se opět po roce zúčastnili turnaje domovů mládeže Zlínského kraje ve volejbale. Pořadatelem a organizátorem akce byla SZŠ a VOŠZ Zlín. Naši školu jelo reprezentovat družstvo ve složení: Lebeda Daniel, Suchý Jindřich, Pjatygin Timur, Krejčiříková Tereza, Ondrová Denisa, Dvořáková Natálie a Leifertová  Amálie.

Turnaje se zúčastnilo celkem šest družstev, která byla losem rozdělena do dvou skupin. Naším cílem bylo soupeře ve skupině porazit, což se také podařilo. Tím pádem jsme se přímým postupem probojovali do finále, kde nás čekal rozhodující zápas s domovem mládeže z Otrokovic. První set jsme vyhráli celkem hladce v poměru 15:7, nicméně soupeř ve druhém setu přidal, ale pořád mu to nestačilo, aby nás porazil. A tak jsme si do Holešova odvezli plné konto bodů bez prohry či remízy.