Menu

Přespolní běh

Dne 6. 10. 2022 se v Bystřici pod Hostýnem uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu.Tohoto závodu se zúčastnili i žáci naší školy, a to v kategorii dorostenců a dorostenek. Obě družstva suverénně zvítězila a postoupila do krajského kola, které proběhlo opět v Bystřici pod Hostýnem o necelé dva týdny později. Našim závodníkům se i tentokrát dařilo. Chlapci skončili s těsným odstupem druzí. Naše děvčata dosáhla velkého úspěchu. Vybojovala první místo, čímž se kvalifikovala do celorepublikového finále.

Finálový závod se konal 25. 10. 2022 ve Žďáru nad Sázavou a děvčata v něm změřila síly se středoškolskou běžeckou elitou. V konkurenci vynikajících atletek, cyklistek, orientačních běžkyň a dalších, obsadily naše žákyně třinácté místo.

Školu reprezentovali: Tereza Grošková, Radka Janková, Valerie Kohoutová, Zuzana Malíková, Julie Matušková, Zuzana Pustowková, Kateřina Sejáková, Karolína Škrabalová, Klára Vojtěchová, Pavel Dubčák, Jiří Haitmar, Daniel Kejnar, Michal Niederhafner, Matyáš Plšek, Šimon Spurný, Vojtěch Šerek, Erik Teplý.

Všem jmenovaným děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy. Poděkování zaslouží také Marian Beňo za pedagogický dozor.