Olympijský běh

V Holešově, stejně jako v mnoha městech po celé České republice, se ve středu 17. června 2026 uskutečnila mezinárodní sportovní akce Olympijský běh. Tradiční běžecký závod se konal v zámecké zahradě a přilákal účastníky všech věkových kategorií. Také letos se do příprav a organizace Olympijského běhu aktivně zapojili žáci a žákyně prvního a druhého ročníku. Pomáhali zejména s přípravou zázemí, organizací trasy, registrací účastníků i zajištěním hladkého průběhu celé akce. Účast na podobných akcích je pro naše žáky cennou zkušeností, která jim umožňuje rozvíjet organizační schopnosti, týmovou spolupráci i komunikaci s veřejností.  Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy při akci, která podporuje sport, zdravý životní styl a myšlenky olympijského hnutí.

Za naši školu se zúčastnili : Natálie Idesová, Daniela Vroblová, Denisa Kolářová, Veronika Hrádková, Bartoloměj Buzrla, Jan Zachara, Michal Chlebek, Dominik Pavelka.

Iva Bělunková