Turnaj v sálové kopané 

Po velmi dlouhé pauze ve sportovních činnostech, způsobené koronavirovou nákazou, se konečně mohly rozběhnout volnočasové aktivity pro žáky naší střední odborné školy.

 S nimi nastartovaly předjarní turnaje ve volejbale smíšených družstev a stolním tenise. Také fotbal na sebe nenechal dlouho čekat.

V úterý 15. března 2022 se uskutečnil turnaj v sálové kopané. Přihlásily se čtyři týmy, které hrály v jedné skupině systémem „každý s každým“. Začínalo se v 16:00 hodin v tělocvičně VPŠ a SPŠ MV Holešov, slavnostní ukončení bylo v 18:45 hodin. Celkem se odehrálo šest utkání, každé dvakrát deset minut čistého času.

Na prvních třech místech se umístily týmy:

Turnaj zkušeně řídil v pozici rozhodčího žák třídy 3.C Blíhal Daniel, který má v tomto oboru patřičnou kvalifikaci. Vítězné týmy byly na závěr odměněny diplomy a sladkostmi hrazenými z rozpočtu SRPŠ. Turnaj hodnotím za kvalitně odehraný, ve výkonnosti jednotlivých týmů celkem vyrovnaný. Nebylo vyloučených hráčů, což ukazuje na čistou hru v utkáních. Kladně také hodnotím, že nedošlo ke zranění žáků.

Příští turnaj, tentokrát ve futsalu, se plánuje v jarních měsících na venkovním umělohmotném hřišti. Doufáme, že nám bude přát počasí a přijde mnoho fanoušků z řad žáků a vychovatelů.

Zapsal organizátor turnaje Ing. Karel Adámek