Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2016 Logická olympiáda 2016 - krajské kolo

Logická olympiáda 2016 - krajské kolo

Krajské kolo Logické olympiády 2016

V pátek 4. 11. 2016 proběhlo na Fakultě aplikované informatiky UTB ve Zlíně krajské kolo Logické olympiády. Letos poprvé se probojovali mezi krajské semifinalisty žáci naší školy, a to Jan Andrle z 3. B a Libor Kunovjánek ze 4. B.

Na úvod soutěže se formou prezentace představila společnost Menza, která se podílí na organizaci.  Následovaly dva náročné testy, které byly zaměřeny na schopnost samostatného logického uvažování, analytického myšlení, přesného a pohotového rozhodování. Na soutěžní úlohy byl účastníkům stanoven pevně daný čas.

V silné konkurenci si naši žáci vedli velmi dobře. Na medaile sice nedosáhli, ale měli možnost porovnat se s nadanými žáky ostatních škol, hlavně gymnázií. Nabyté zkušenosti určitě využijí v dalším ročníku Logické olympiády, při studiu na vysoké škole a ve své budoucí profesi.

Mgr. Jana Hendrychová

 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner