Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2016 Pišqworky 2016 - oblastní kolo

Pišqworky 2016 - oblastní kolo

Pišqworky – oblastní kolo

Dne 2. listopadu 2016 se na Obchodní akademii v Kroměříži konalo oblastní kolo středoškolské soutěže Pišqworky. Za naši školu se oblastního kola se zúčastnil tým „Lolitky“ ve složení Patrik Škubica (2. B), Dominika Vinklarová, Tereza Hrachovcová, Simona Titková a Lenka Maršálková (všechny 4. C), který si účast vybojoval ve školním kole konaném 13. října 2016.

Turnaje se zúčastnilo celkem 11 týmů středních škol okresu Kroměříž. Byly rozděleny do čtyř skupin, ve kterých se bojovalo systémem „každý s každým“. Náš tým po suverénní úvodní výhře ve druhém zápase ve skupině remizoval, ale i to stačilo k postupu z prvního místa ve skupině do čtvrtfinále. V něm si však Lolitky zřejmě vybraly „slabší chvilku“ a tak jsme se s turnajem museli rozloučit předčasně po prohře 3 : 7 (tři remízy a dvě prohry) s AV Teamem – pozdějším poraženým finalistou, reprezentujícím SOŠ mlékárenskou Kroměříž. I tak byl turnaj krásným a napínavým zážitkem a našim reprezentantům musíme poděkovat za dobrou reprezentaci školy a statečné výkony podávané v jednotlivých soubojích.

kpt. Mgr. Martin Chuděj
učitel PO VVP

 

Aktuality

Exkurze Velehrad 26 Červen 2017, 04.54
Exkurze Velehrad
Závěr semináře „Mravní a křesťanská
Projekt mobility 21 Červen 2017, 04.34
Projekt mobility
Projekt mobility Ve dnech od 5. června do 9. června
Střelecká soutěž 15 Červen 2017, 04.36
Střelecká soutěž
Střelecká soutěž žáků 3. ročníku Dne 13.
Přehlídka odborných prací 14 Červen 2017, 06.31
Přehlídka odborných prací
Přehlídka odborných prací Ve středu 7. 6. 2017 se
Banner