Foto a články z akcí

Hlavní stránka 2016 Atletické závody

Atletické závody

Atletické závody žáků středních škol 2016

Dne 20. září 2016 proběhly  závody družstev žáků středních škol na atletickém stadionu v Kroměříži. Závodu „Sedláčkův memoriál“ se pravidelně účastníme více jak deset let. V konkurenci škol okresu patříme pravidelně k družstvům, která se umisťují na předních pozicích a nejednou jsme postoupili i do krajského kola. V letošním ročníku naši školu reprezentovala družstva dívek a chlapců.

Hovjacký Ondřej 4. C

Soutěžilo se ve dvou závodech. V tradičním okresním závodu „Sedláčkův memoriál“, kde družstvo dívek i družstvo chlapců celkově obsadila první místa.
Ve druhém postupovém závodu družstev „Corny středoškolského atletického poháruobě družstva shodně obsadila první místo a získala tak možnost postoupit do krajského kola.
V krajském závodě, který se konal 22. září v Uherském Hradišti, pak družstvo dívek skončilo na celkovém šestém místě.

Jmenovaným žákům děkujeme za reprezentaci školy.