Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2016 Pouť na Hostýn

Pouť na Hostýn

Pouť pro méně mobilní seniory
na Svatý Hostýn

Ve čtvrtek 16. června 2016 se žáci střední odborné školy aktivně zapojili do charitativně prospěšné akce „Pouť pro méně mobilní seniory na svatý Hostýn“, kterou pro 80 seniorů z Holešova a okolí zorganizovala Charita Holešov. Žáci (Skalická Tina 2. B, Pokorný Tomáš 2. A, Odstrčil Jakub 1. B, Suchopár Bořek 1. B a Pokorný Michal 1. A) na této akci pomáhali nemocným a hendikepovaným spoluobčanům při jejich návštěvě Baziliky Nanebevzetí Panny Marie a Svatohostýnského muzea, které je umístěno v prostorách Jurkovičova sálu.

Cílem akce bylo nejenom zpříjemnit seniorům dopoledne, ale i pozitivně motivovat naše žáky, aby pomáhali seniorům a nebyli k nim lhostejní. Pod pedagogickým dohledem pana vychovatele Petra Ludky byli jmenovaní žáci velmi srdečně a kladně hodnoceni jak ze strany seniorů, tak i vedení Charity Holešov, se kterou naše škola od loňského roku opět navázala spolupráci.

Mgr. Hana Bendová

 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner