Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2016 Zájezd do Anglie

Zájezd do Anglie

Školní výlet Anglie

V sobotu 30. dubna jsme započali náš výlet do Anglie. Všichni natěšení jsme přetrpěli cestu autobusem, abychom se dostali do Anglie, ve které na nás již čekaly pouze krásné zážitky.

Do Anglie jsme přijeli v neděli ráno a celý den jsme brouzdali Londýnem. Viděli jsme například London Eye, Big Ben, Houses of Parlament nebo Shakespearovo divadlo. Poté nás čekalo shledání s rodinou a  zasloužený odpočinek.

Ráno, plní energie, jsme vstali a vyjeli do Stratfordu nad Avonou, rodiště Shakespeara. Štěstí nám přálo a měli jsme možnost vidět přehlídku motorových vozidel, která obsahovala nejen moderní auta ale i veterány. Po nakoupení prvních suvenýrů jsme se vydali do Oxfordu. Zde jsme měli možnost prohlídnout si, jak studují inteligentnější a bohatší z nás.

Následující den jsme vyrazili do Windsoru, královského letního sídla. Celý výlet nám počasí přálo a ani tento den nebyl výjimkou. Se sluníčkem v zádech a úsměvem na tváři jsme si prohlédli areál hradu.

Jelikož Londýn skrývá mnohem víc věcí k vidění, než se stihne za jeden den, poslední den jsme se tam vrátili. Náplní posledního dne byla prohlídka Tower of London a procházka přes nejznámější most přes řeku Temži, Tower Bridge. Náš poslední cíl byl Greenwich, kde leží nultý poledník. Kromě nultého poledníku jsme viděli překrásné panorama Londýna a tím jsme zakončili naši výpravu.

Už nás čekala jen cesta domů. Cestu jsme zvládli bez problémů a byli jsme rádi, že jsme opět v České republice.

 

Karolína Lundová, Tereza Chadrabová – 2.B

 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner