Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2016 Zájezd do Anglie

Zájezd do Anglie

Školní výlet Anglie

V sobotu 30. dubna jsme započali náš výlet do Anglie. Všichni natěšení jsme přetrpěli cestu autobusem, abychom se dostali do Anglie, ve které na nás již čekaly pouze krásné zážitky.

Do Anglie jsme přijeli v neděli ráno a celý den jsme brouzdali Londýnem. Viděli jsme například London Eye, Big Ben, Houses of Parlament nebo Shakespearovo divadlo. Poté nás čekalo shledání s rodinou a  zasloužený odpočinek.

Ráno, plní energie, jsme vstali a vyjeli do Stratfordu nad Avonou, rodiště Shakespeara. Štěstí nám přálo a měli jsme možnost vidět přehlídku motorových vozidel, která obsahovala nejen moderní auta ale i veterány. Po nakoupení prvních suvenýrů jsme se vydali do Oxfordu. Zde jsme měli možnost prohlídnout si, jak studují inteligentnější a bohatší z nás.

Následující den jsme vyrazili do Windsoru, královského letního sídla. Celý výlet nám počasí přálo a ani tento den nebyl výjimkou. Se sluníčkem v zádech a úsměvem na tváři jsme si prohlédli areál hradu.

Jelikož Londýn skrývá mnohem víc věcí k vidění, než se stihne za jeden den, poslední den jsme se tam vrátili. Náplní posledního dne byla prohlídka Tower of London a procházka přes nejznámější most přes řeku Temži, Tower Bridge. Náš poslední cíl byl Greenwich, kde leží nultý poledník. Kromě nultého poledníku jsme viděli překrásné panorama Londýna a tím jsme zakončili naši výpravu.

Už nás čekala jen cesta domů. Cestu jsme zvládli bez problémů a byli jsme rádi, že jsme opět v České republice.

 

Karolína Lundová, Tereza Chadrabová – 2.B

 

Aktuality

Exkurze Velehrad 26 Červen 2017, 04.54
Exkurze Velehrad
Závěr semináře „Mravní a křesťanská
Projekt mobility 21 Červen 2017, 04.34
Projekt mobility
Projekt mobility Ve dnech od 5. června do 9. června
Střelecká soutěž 15 Červen 2017, 04.36
Střelecká soutěž
Střelecká soutěž žáků 3. ročníku Dne 13.
Přehlídka odborných prací 14 Červen 2017, 06.31
Přehlídka odborných prací
Přehlídka odborných prací Ve středu 7. 6. 2017 se
Banner