Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2016 Futsal

Futsal

Turnaj ve futsalu chlapců

Ve čtvrtek 28. 4. 2016 se konal ve sportovní hale Střední průmyslové školy v Otrokovicích turnaj středních škol ve futsalu. Naši školu reprezentovali žáci 1. a 2. ročníku, jmenovitě Hegner Hugo, Břoušek Radim, Kapusniak František, Kováč Roman, Daněk Radim, Škubica Patrik a Ševčík Petr. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva - SPŠ Otrokovice, SPŠP Zlín, SZŠ Zlín, VPŠ a SPŠ MV Holešov. Hrálo se systémem každý s každým v jedné skupině. Družstvo naší školy se po třech vyhraných utkáních (5:2, 4:2, 6:3) umístilo na prvním místě. Chlapci dostali diplomy a jako sladkou odměnu i dort.

Turnaj se hrál na profesionální úrovni. Zejména naši hráči ukázali, co všechno s míčem dovedou, jak umí hrát jako družstvo celistvě a co je to slušnost ve hře. Pořadatel turnaje i ostatní vedoucí družstev s obdivem pozorovali a posléze velmi kladně hodnotili způsob hry našich chlapců. Věřím, že i v příštím roce na turnaji obhájíme opět prvenství.

Vedoucí družstva Ing. Karel Adámek

 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner