Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2016 Futsal

Futsal

Turnaj ve futsalu chlapců

Ve čtvrtek 28. 4. 2016 se konal ve sportovní hale Střední průmyslové školy v Otrokovicích turnaj středních škol ve futsalu. Naši školu reprezentovali žáci 1. a 2. ročníku, jmenovitě Hegner Hugo, Břoušek Radim, Kapusniak František, Kováč Roman, Daněk Radim, Škubica Patrik a Ševčík Petr. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva - SPŠ Otrokovice, SPŠP Zlín, SZŠ Zlín, VPŠ a SPŠ MV Holešov. Hrálo se systémem každý s každým v jedné skupině. Družstvo naší školy se po třech vyhraných utkáních (5:2, 4:2, 6:3) umístilo na prvním místě. Chlapci dostali diplomy a jako sladkou odměnu i dort.

Turnaj se hrál na profesionální úrovni. Zejména naši hráči ukázali, co všechno s míčem dovedou, jak umí hrát jako družstvo celistvě a co je to slušnost ve hře. Pořadatel turnaje i ostatní vedoucí družstev s obdivem pozorovali a posléze velmi kladně hodnotili způsob hry našich chlapců. Věřím, že i v příštím roce na turnaji obhájíme opět prvenství.

Vedoucí družstva Ing. Karel Adámek

 

Aktuality

Exkurze Velehrad 26 Červen 2017, 04.54
Exkurze Velehrad
Závěr semináře „Mravní a křesťanská
Projekt mobility 21 Červen 2017, 04.34
Projekt mobility
Projekt mobility Ve dnech od 5. června do 9. června
Střelecká soutěž 15 Červen 2017, 04.36
Střelecká soutěž
Střelecká soutěž žáků 3. ročníku Dne 13.
Přehlídka odborných prací 14 Červen 2017, 06.31
Přehlídka odborných prací
Přehlídka odborných prací Ve středu 7. 6. 2017 se
Banner