Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2016 Noční pochod

Noční pochod

Noční pochod

Ze dne 15. na 16. dubna se nás jedenáct odvážných zúčastnilo nočního pochodu pod krycím názvem Clay- Eva. Jedná se o 36 km vzpomínkový pochod, který je pořádán na počest výsadkářů, kteří se roku 1944 snesli na zem v blízkosti vesnice Hostišová a dále pokračovali až do Bystřice pod Hostýnem. Hlavními průvodci po Hostýnských vrších se nám stala p. učitelka Vendula Durdová a p. vychovatel Marián Tomeček, kteří si nazuli své prošlápnuté boty a nastavili nám řádné tempo.

Po slavnostním zahájení jsme ještě svěží, bezstarostní a čilí vyrazili na cestu. Ovšem s přibývajícími kilometry jsme začali pociťovat, jak nám těžknou nohy a naše zásoby jídla se pomalu ztenčovaly. Skvělá panující nálada ale po celou dobu akce přetrvávala. Pochod jsme považovali za ukončený ve 04:15 ráno, když jsme dorazili na nádraží v Bystřici. S úsvitem ranního slunce jsme vyčerpaní a unavení odjížděli domů.

Tento pochod byl výzvou, i přesto že si někteří z nás sáhli na dno svých sil. Nikdo to nevzdal a společně jsme to zvládli. Překonali jsme svoje hranice a opět je posunuli o kus dál.

Simona Nováková, 2.C

 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner