Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2015 Logická olympiáda

Logická olympiáda

Logická olympiáda 2015

Dne 20. 10. 2015 se uskutečnilo na předmětovém oddělení informatiky základní kolo Logické olympiády. Soutěž, kterou pořádá Menza České republiky, rozvíjí schopnost samostatného logického uvažování, analytického myšlení, přesného a pohotového rozhodování. Tyto dovednosti žáci uplatní v budoucím profesním životě, například u Policie České republiky.

V kategorii C, která je určena žákům všech druhů středních škol, soutěžilo dvanáct vybraných žáků 1. - 4. ročníku naší školy. Účastníci řešili během 35 minut on-line test, měli dovoleno používat psací potřeby, kalkulačku, poznámkový papír a své logické myšlení.

Nejlepších výsledků na naší škole dosáhli:

1. Poslušný Radomír, 3. B
2. Brádler Samuel, 3. C
3. Andrle Jan, 2. B a Nguyen Ba Tiep, 4. C

Mgr. Jana Hendrychová

 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner