Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2015 Přírodovědný klokan říjen 2015

Přirodovědný klokan 2015

Přírodovědný Klokan

Dne 14. 10. 2015 proběhla na předmětovém oddělení informatiky soutěž Přírodovědný Klokan. Zúčastnilo se jí 14 vybraných žáků 1. a 2. ročníku naší střední školy. Soutěž pořádá Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci a má za cíl vzbudit zájem o technické a přírodovědné obory, což žáci využijí v policejní praxi.

Soutěž na naší škole zahájila vedoucí oddělení plk. PhDr. Mgr. Radomíra Bezděková. Na učebně matematiky a chemie žáci samostatně řešili úlohy z matematiky, fyziky, chemie, biologie a zeměpisu. Otázky byly hodnoceny dle náročnosti třemi, čtyřmi nebo pěti body. Žáci neměli dovoleno užívat kalkulačky, tabulky ani žádnou jinou literaturu.

Nejlepšími řešiteli se na naší škole stali:

  1. Pokorný Tomáš, 2. A
  2. Andrle Jan, 2. B
  3. Klimentová Hana, 2. B
  4. Petřek Jakub, 2. C
  5. Krejčí Vít, 2. A

Blahopřeji a věřím v jejich úspěšné umístění ve Zlínském kraji.

Mgr. Jana Hendrychová

 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner