Hlavní stránka Přehlídka odborných prací 2015

Přehlídka odborných prací 2015

Přehlídka odborných prací
žáků středních odborných škol
v oboru vzdělání Bezpečnostně právní činnost

Dne 10. června 2015 se ve Vyšší policejní škole a Střední policejní škole MV v Holešově konal 3. ročník soutěžní přehlídky odborných prací žáků středních odborných škol v oboru vzdělání Bezpečnostně právní činnost. Zúčastnilo se 47 žáků z 12 středních odborných škol z celé České republiky. Účastnici prezentovali celkem 34 soutěžních prací, které byly zařazeny do 7 kategorií.

Slavnostní zahájení proběhlo za přítomnosti Ing. Hany Grusové z odboru bezpečnostního výzkumu a policejního vzdělávání Ministerstva vnitra a samozřejmě zástupců vedení zúčastněných škol.

V průběhu přehlídky prokázali soutěžící talent, samostatnost a invenci při řešení odborných problémů a při vlastních obhajobách ukázali schopnost svou práci nejen srozumitelně prezentovat, ale i diskutovat a úspěšně obhájit. Prezentace byly velmi pozitivně přijaty členy hodnotících komisí, vyznačovaly se vysokou teoretickou a odbornou úrovní.

Žáci z Vyšší policejní školy a Střední policejní školy MV v Holešově obsadili v jednotlivých kategoriích čtyři první místa (kategorie právo, kategorie ICT, kategorie ekonomické obory, kategorie J. Hus) a jedno druhé místo (kategorie prevence a odhalování kriminality). Dosaženými výsledky udělali dobré jméno nejen sobě, škole, ale i městu Holešovu a přispěli tak i ke zvýšení prestiže policejního vzdělávání.

  • Image folder specified does not exist!
  •  

 

Aktuality

Exkurze Velehrad 26 Červen 2017, 04.54
Exkurze Velehrad
Závěr semináře „Mravní a křesťanská
Projekt mobility 21 Červen 2017, 04.34
Projekt mobility
Projekt mobility Ve dnech od 5. června do 9. června
Střelecká soutěž 15 Červen 2017, 04.36
Střelecká soutěž
Střelecká soutěž žáků 3. ročníku Dne 13.
Přehlídka odborných prací 14 Červen 2017, 06.31
Přehlídka odborných prací
Přehlídka odborných prací Ve středu 7. 6. 2017 se
Banner