Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2015 Shromáždění zaměstnanců školy 2015

Shromáždění zaměstnanců čkoly 2015

Slavnostní shromáždění zaměstnanců školy
při příležitosti narození J. A. Komenského

Ve čtvrtek 9. dubna 2015 se v prostorách internátu A konalo od 14.00 hod. slavnostní shromáždění zaměstnanců VPŠ a SPŠ MV v Holešově. Setkání se pravidelně uskutečňuje při příležitosti narození J. A. Komenského.

Na úvod promluvil ředitel školy plk. Ing Jan Dvořák. Zástupce ředitele pro výuku a výcvik plk. Ing. Bc. Andrej Rohál, Ph.D. Ve svém projevu shrnul činnost školy za uplynulé období. Ředitel školy ocenil vybrané zaměstnance a policisty školy a z pověření ministra vnitra předal Medaile Policie České republiky („Za zásluhy o bezpečnost“ a „Za věrnost II. a III. stupně“). Dále ředitel školy udělil „Čestné medaile Střední policejní školy v Holešově“, „Plakety Policejní školy v Holešově“ a Pamětní listy ředitele školy. Jednou z oceněných byla i kpt. Mgr. Hana Pacíková, která vyhrála prestižní soutěž „Zlatý Ámos“.

V rámci programu vystoupili žáci střední odborné školy (Simona Komadelová, skupina Barzillaz a žáci třídy 4.C, kteří předvedli úspěšnou scénku z finálového klání soutěže „Zlatý Ámos). Po oficiální části nastal volný program.

 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner