Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2017 Matematická soutěž

Matematická soutěž

Celostátní matematická soutěž 2017

V letošním roce se po poctivé přípravě v konzultačních hodinách zapojili do  Celostátní matematické soutěže tito vybraní žáci: Martin Andrle a Michal Lochner z 1. B, Lenka Horčičková a Dominik Král z 2. C, Anna Cvanová a Radim Daněk z 3. B

Soutěž probíhala na konci března na soutěžních střediscích, kterými byly střední školy v jednotlivých krajích, pro žáky Zlínského kraje se jím stala Střední průmyslová škola ve Zlíně. Naši žáci soutěžili ve třech kategoriích podle ročníku. Byly pro ně připraveny zajímavé a náročné příklady, které museli během 90 minut písemně vyřešit. Výsledky soutěže byly zveřejněny v květnu. Michal Lochner z 1. B se stal úspěšným řešitelem, ve Zlínském kraji obsadil 4.  místo.

Gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za přípravu na soutěž a reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Hendrychová

 

Aktuality

Exkurze Velehrad 26 Červen 2017, 04.54
Exkurze Velehrad
Závěr semináře „Mravní a křesťanská
Projekt mobility 21 Červen 2017, 04.34
Projekt mobility
Projekt mobility Ve dnech od 5. června do 9. června
Střelecká soutěž 15 Červen 2017, 04.36
Střelecká soutěž
Střelecká soutěž žáků 3. ročníku Dne 13.
Přehlídka odborných prací 14 Červen 2017, 06.31
Přehlídka odborných prací
Přehlídka odborných prací Ve středu 7. 6. 2017 se
Banner