Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2017 Matematická soutěž

Matematická soutěž

Celostátní matematická soutěž 2017

V letošním roce se po poctivé přípravě v konzultačních hodinách zapojili do  Celostátní matematické soutěže tito vybraní žáci: Martin Andrle a Michal Lochner z 1. B, Lenka Horčičková a Dominik Král z 2. C, Anna Cvanová a Radim Daněk z 3. B

Soutěž probíhala na konci března na soutěžních střediscích, kterými byly střední školy v jednotlivých krajích, pro žáky Zlínského kraje se jím stala Střední průmyslová škola ve Zlíně. Naši žáci soutěžili ve třech kategoriích podle ročníku. Byly pro ně připraveny zajímavé a náročné příklady, které museli během 90 minut písemně vyřešit. Výsledky soutěže byly zveřejněny v květnu. Michal Lochner z 1. B se stal úspěšným řešitelem, ve Zlínském kraji obsadil 4.  místo.

Gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za přípravu na soutěž a reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Hendrychová

 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner