Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2017 Florbal - březen 2017

Florbal - březen 2017

Florbalové turnaje v březnu

V měsíci březnu se konaly dva florbalové turnaje. Dne 8.3.2017 dopoledne proběhlo krajské kolo v Uherském Brodě a odpoledne turnaj mezi domovy mládeže ve Zlíně.

Turnaje v Uherském Brodě se zúčastnily 4 týmy (vítězové okresních kol), hráli systémem každý s každým, kdy celkový vítěz postupoval na republikové finále. Našim borcům (družstvo složené z žáků všech ročníků) se bohužel moc nedařilo, celkově skončili na 3. místě. Nedisciplinovanost některých jedinců ovlivnila zápas o celkové druhé místo. Naši chlapci si vyzkoušeli, jakým  směrem se ubírá moderní florbal - rychlost a technika - dva důležité faktory moderního pojetí florbalu.

Zlínského turnaje se zúčastnily také 4 týmy - DM Zlín, SZŠ Zlín, SVŠV Kroměříž a VPŠ a SPŠ MV Holešov. Náš smíšený osmičlenný tým složený (3 dívky, 4 chlapci a brankář) odehrál tři vítězné zápasy. S jasnou převahou podpořenou brankovým vedením, jsme jako jediný tým hráli většinu času se dvěma dívkami v poli. Zasloužené 1. místo a účast na tomto turnaji bylo odměnou pro dívky, které nepostoupili do výše zmiňovaného turnaje v Uherském Brodě. Pochvalu si zaslouží i chlapci, kteří zvládli oba turnaje, což je důkaz jejich výborné fyzické kondice.

Petra Podvalová
 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner