Foto a články z akcí

Banner
Banner
Hlavní stránka 2017 Prezentace T.G.Masaryk

Prezemtace T.G.Masaryk

Prezentace k výročí T. G. Masaryka

Dne 9. března 2017 (2.B) a 10. března 2017 (2.A) probíhala ve třídách eliminační soutěžní  kola ke vzdělávací soutěži o T. G. Masarykovi. Postupovaly dvě nejlepší prezentace z každé třídy. O tom, kdo je nejlepší, se rozhodovalo 15. března 2017.

Bojovali proti sobě dva zástupci z každé třídy. Třídu 2.A  reprezentovali Josef Lysák a Diana Kapuchak, 2.B Petra Dolinková a Iveta Svobodová. V porotě zasedly: Mgr. Irena Kotoučová, PhDr. Jana Holubcová, Mgr. Bc. Monika Vokurková, Ph.D. a pplk. Mgr. Eva Vichlendová.

Úvodní slovo patřilo paní učitelce Holubcové, která mile zahájila představení prezentací. Klidná a pozitivní atmosféra nás provázela celou vyučovací hodinu. Všechny prezentace byly výborné, ale vítěz může být jen jeden a tím se stala Iveta Svobodová reprezentující třídu 2.B. Na druhém místě skončil Josef Lysák, o třetí místo se podělila děvčata Diana Kapuchak a Petra Dolinková. Dle názoru spolužáků byly všechny prezentace excelentně připravené.

Tímto bychom chtěli poděkovat organizátorkám soutěže, kterými jsou paní učitelka Kotoučová a paní učitelka Holubcová, za uspořádání této vzdělávací akce.

Ondřej Kawulok a Tomáš Maceášik 2.A

 

Aktuality

Ukázka - služební psi pro SOŠ 23 Květen 2017, 05.00
Ukázka - služební psi pro SOŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál FTK UP RZ
Ukázka - služební psi pro MŠ 23 Květen 2017, 04.58
Ukázka - služební psi pro MŠ
Ukázka výcviku služebních psů – areál Oneness
Návštěva BPOL 23 Květen 2017, 04.57
Návštěva BPOL
Pracovní návštěva BPOL – ředitelství
Matematická soutěž 18 Květen 2017, 04.52
Matematická soutěž
Celostátní matematická soutěž
Banner